Pompy ciepła Rzeszów • Fotowoltaika • ElektroSol

Energia odnawialna Rzeszów i Okolice

ElektroSol

ul. Zbożowa 7
37-500 Jarosław
NIP: 8133626607

Telefon

+48 667 286 216

E-mail
d.marciak@elektrosol.pl

Pompa ciepła powietrze – woda

Odnawialne źródła energii • Rzeszów
Pompa ciepła firmy KAISAI Świetnym wyborem wśród całej gamy powietrznych pomp ciepła jest firma KAISAI, którą zamontowaliśmy naszemu klientowi w Rzeszowie na ul. Senatorskiej w…

Pompa ciepła powietrze – woda

cze 2, 2022

Pompa ciepła firmy KAISAI

Świetnym wyborem wśród całej gamy powietrznych pomp ciepła jest firma KAISAI, którą zamontowaliśmy naszemu klientowi w Rzeszowie na ul. Senatorskiej w domu jednorodzinnym o powierzchni ok. 120m2.

Pompa ciepła jest niskotemperaturowym urządzeniem grzewczym wykorzystującym energię cieplną, która z kolei jest zawarta w ziemi, wodzie i powietrzu. 

Pompa ciepła powietrze – woda  

Pompa ciepła powietrze/woda do ogrzewania wykorzystują energię skumulowaną w powietrzu. Energia skumulowana w powietrzu przekształca ją w ciepło do ogrzewania wnętrz oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej.  

Na filmie widnieje pompa ciepła powietrze/woda SPLIT ARCTIC 6kW (A+++) KAISAI, którą montowaliśmy u klienta w Rzeszowie na ul. Senatorskiej w domu jednorodzinnym o powierzchni ok. 120m2.  

Czy pompa ciepła się opłaca?

Gdzie jest fenomen urządzeń zwanych pompami ciepła? Otóż fenomen tego rozwiązania leży w tym, że powietrzna pompa ciepła wytwarza 3kW energii cieplnej wykorzystując przy tym 1kW energii elektrycznej. Istnieje również możliwość podłączenia klima konwektorów do współpracy z powietrzną pompą ciepła i cieszyć się idealna temperaturą w upalne dni.

Chcesz dowiedzieć się więcej o pompach ciepła? A może chcesz poznać zalety montażu pompy u siebie oraz zaoszczędzić na rachunkach? Zapraszamy do kontaktu! Wyjaśnimy wszystko krok po kroku i dobierzemy odpowiednią pompę ciepła, która będzie pasowała do twojego domu.

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Kategorie